Inklappen
 

Gratis verzending op kabels
en kleine pakketten vanaf €10

We bezorgen onze kabels en kleine pakketten van €10 gratis bij je thuis of op kantoor. 

 

Vóór 16:00 uur besteld?
Dezelfde dag verzonden!

Door onze ruime voorraad verzenden we snel alle bestellingen. Is een product niet op voorraad? Dan zoeken wij altijd naar een passende oplossing, waardoor je alsnog de bestelling op tijd ontvangt. 

 

Alles uit eigen voorraad leverbaar
vanuit ons 5000m2 magazijn

In Almelo vind je ons kantoor en 5000m2 magazijn. We importeren en distributeren alles vanaf één locatie. In het magazijn slaan we grote voorraden op waardoor we snel bestellingen verzenden. 

 

Voor particulier en zakelijk
Whitelabel pakbon op zendingen

We leveren aan particulieren en zakelijke klanten. Jouw zakelijke zending kan worden voorzien van transparante tape en een pakbon met eigen logo en bedrijfsgegevens. Neem contact met ons op voor ons partnerprogramma, per telefoon (074 - 852 6448) of e-mail ([email protected]).

Voordelen inklappen
  • Gratis verzending voor kabels vanaf €10
  • Vóór 16:00 besteld? Dezelfde dag verzonden!
  • Uit voorraad leverbaar
  • Particulier en zakelijk (ook whitelabel)

Multimode koppeling 4-voudig LC-LC quad paars

€ 7,99 € 9,67
Op voorraad
Of wilt u 1x dit item toevoegen aan uw offerte?
✔ Dé specialist in Nederland en België voor utp-bekabeling
Voor 16:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden
Gratis verzending vanaf 10 euro op kleine pakketten
100.000+ particuliere en zakelijke klanten (beoordeling 9/10)
✔ Uitstekende kwaliteit en garantievoorwaarden
 
Indicatie verzendkosten: Pakket - € 6,95 (Nederland, Excl. btw)
Artikelnummer
GV-86013

Productspecificaties:

  • Glasvezel soort: Multimode
  • Connector 1: LC 4-voudig
  • Connector 2: LC 4-voudig
  • Glasvezel type: Quad
  • Kleur: Paars
  • Materiaal behuizing: Kunststof
  • Soort bevestiging: Schroeven/Snap-in
Multimode koppeling 4-voudig LC-LC quad paars
Multimode koppeling 4-voudig LC-LC quad paars
€ 7,99 € 9,67
Gerelateerde blogartikelen 3

Product Specificaties

Artikelnummer
GV-86013
EAN
4049759085209
Kleur
Paars
Glasvezel type
Quad
Glasvezel soort
Multimode
Glasvezel APC versie
Nee
Glasvezel aansluiting 1
LC 4-voudig
Glasvezel aansluiting 2
LC 4-voudig
Keystone koppeling
Nee