SFP Plus 10 gigabit (mini-GBIC) LC module singlemode simplex TX: 1270nm RX: 1330nm 10km

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-1312299-10

Productspecificaties:

  • Glasvezel type: 9/125 multimode
  • Connector: LC
  • Golflengte: TX: 1270nm RX: 1330nm
  • Vezeloptische afstand: 10km
  • Datasnelheid: 10Gigabit
  • Equivalent van GV-1312300-10, u hebt beide nodig om een verbinding te kunnen opzetten

Let op: Deze SFP module is enkel geschikt voor een Zyxel ethernet switch voorzien van een SFP module slot. Gebruikt u een ethernet switch van een ander merk? Neemt u dan even contact met ons op. Wij kijken graag voor u na of de SFP module compatibel is.

Gerelateerde blogartikelen (1)

Product Specificaties

SKU
GV-1312299-10
Datasnelheid
10 Gbps
Glasvezel type
Simplex
Glasvezel soort
Singlemode 9/125
Glasvezel aansluiting 1
LC
Vezeloptische afstand
10Km
Golflengte
1270/1330nm
Laat uw eigen review achter!
U reviewt:SFP Plus 10 gigabit (mini-GBIC) LC module singlemode simplex TX: 1270nm RX: 1330nm 10km
U beoordeelt:
  • Welke SFP(+) module moet ik kiezen?

    Welke SFP(+) module moet ik kiezen?

    Wanneer er geconstateerd wordt dat er een lange afstand overbrugt dient te worden om een netwerkverbinding te realiseren, voldoet in de meeste gevallen een UTP-kabel niet meer. Indien dit het geval is kan een glasvezel verbinding de juiste oplossing zijn. Om een glasvezel verbinding op te zetten dient er rekening gehouden te worden met een aantal factoren. Uiteindelijk zal ook de vraag ontstaan: Welke SFP(+) module moet ik kiezen? Wij leggen het graag uit.

    Lees verder