SFP Plus 10 gigabit (mini-GBIC) LC module singlemode simplex TX: 1330nm RX: 1270nm 40km

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-1312304-40

Productspecificaties:

  • Glasvezel type: 9/125 multimode
  • Connector: LC
  • Golflengte: TX: 1330nm RX: 1270nm BiDi
  • Vezeloptische afstand: 40km
  • Datasnelheid: 10Gigabit
  • Let op. Er wordt één module geleverd. Om een verbinding op te kunnen zetten heeft u ook het equivalent nodig te weten: GV-1312303-40

Let op: Deze SFP module is enkel geschikt voor een Zyxel ethernet switch voorzien van een SFP module slot. Gebruikt u een ethernet switch van een ander merk? Neemt u dan even contact met ons op. Wij kijken graag voor u na of de SFP module compatibel is.

Gerelateerde blogartikelen (4)

Product Specificaties

SKU
GV-1312304-40
Datasnelheid
10 Gbps
Glasvezel type
Simplex
Glasvezel soort
Singlemode 9/125
Glasvezel aansluiting 1
LC
Vezeloptische afstand
40Km
Golflengte
1270/1330nm