Singlemode keystone koppeling SC-SC simplex groen

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-72045

Productspecificaties:

  • Glasvezel soort: Singlemode
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • Glasvezel type: Simplex
  • Kleur: Groen
  • Materiaal behuizing: Kunststof
  • Soort bevestiging: Snap-in
  • Door middel van de keystone adapter kan deze koppeling in ieder patchpaneel worden gemonteerd
Gerelateerde blogartikelen (3)

Product Specificaties

SKU
GV-72045
Kleur
Groen
Glasvezel type
Simplex
Glasvezel soort
Singlemode
Glasvezel APC versie
Nee
Glasvezel aansluiting 1
SC
Glasvezel aansluiting 2
SC